21 let zkušeností v oboru, profesionalita, kvalitní materiály, moderní software i hardware

Články

Fotoobrazy

FOTOBRAZY TIŠTĚNÉ NA PRAVÉ MALÍŘSKÉ PLÁTNO

 

Vaše fotografie na skutečném malířském plátně, napnutém na pevném dřevěném rámu bude zdobit Váš interiér. Máte starost co dát kamarádům jako svatební dar? Budete slavit něčí životní jubileum a nechcete kupovat dárky, které se možná nebudou obdarovanému hodit? Nebo jste byli na úžasné dovolené a máte z ní jedinečné fotografie co by si zasloužily zvětšit a pověsit na zeď? Chcete mít ve Vašem bytě nebo kanceláři zajímavý designový prvek? Nebo si jen tak chcete udělat radost? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, je pro Vás nabídka fotobrazu to pravé a originální řešení.
Pokud si nejste jistí kvalitou své fotografie, přijďte k nám do grafického studia, kde vaši fotku posoudíme popřípadě upravíme a uděláme retuše.
Máte jako předlohu starší klasické fotografie na fotopapíře nebo diapozitivu? Ani to není problém. Vaši předlohu naskenujeme a upravíme aby byla vhodná pro tisk.
 
Formát obrazu: maximální velikost fotoobrazu je dána šířkou tiskového plátna. Do velikosti obrazu 100x100 cm se používají jednoduché rámy u velikosti nad 100 cm je potřeba vyrobit složitější rám s příčnými výztuhami. Nemáme daný fixní rozměr obrazů. Každý výrobek je originál a je zpracováván individuálně.
 
Upozornění: Okraje fotografie, která je napnutá na 3 cm silný dřevěný rám, budou zahnuty. Při výběru vhodné fotografie dbejte na to, aby se v této okrajové části nenacházel žádný důležitý prvek motivu. 
 
Materiál: 
Kvalitní pravé plátno natažené na pečlivě zpracovaném dřevěném rámu. 
 
Není pro Vás obraz veliký 100x150 cm dost  veliký. Chtěli by jste mít fotku přes celou stěnu?
To není problém - tiskneme i na strukturované fototapety.
 
Lepší než stokrát číst je jednou vidět na vlastní oči. Přijďte k nám do studia na návštěvu a vše Vám rádi ukážeme.
Těšíme se na setkání s Vámi.