21 let zkušeností v oboru, profesionalita, kvalitní materiály, moderní software i hardware

Fotostudio NIKON

fotoFotografií to začíná Fotografie musí na první pohled zaujmout, musí mít atmosféru. Vždy usilujeme o to dát fotografiím něco navíc.

DTP studio je vybaveno nejnovější fotografickou technikou pro přípravu podkladů Vašich propagačních materiálů. Používáme profesionální digitální zrcadlovky značky NIKON se  širokou výbavou objektivů a filtrů, zábleskových zařízení, stativ Manfroto, panoramatickou a sférickou hlavu,bezdrátovou dálkovou spoušť. 

Pro úpravu digitálních negativů používáme originální software Nikon Capture. Standardem je potom samozřejmě Adobe Photoshop. Jsme vybaveni jak pro produktovou, tak interiérovou, reportážní i exteriérovou fotografii. Podklady nafotíme buď na Vámi požadovaném místě nebo v našem DTP studiu. Archivace fotografií na CD,DVD nebo Blue Ray discích je samozřejmostí.

Naší specialitou je zhotovování sférických 360° fotografií, virtuálních prohlídek a panoramatických fotografií.

Jsme plně vybaveni pro práci v exteriéru i interiéru.

Nabízíme tyto druhy fotografií:

Interiéry (nábytkářský průmysl, hotely, interiéry provozoven, muzea, reprezentační prostory, ...)

Produktová fotografie

Fotografie architektury

Reportážní fotografie

Panoramatické fotografie

Sférické fotografie

Gigapixelové fotografie

Noční snímky

A další práce dle požadavků.

Veškeré snímky jsme schopni vytisknout na našich vlastních tiskárnách. Digitálním tiskem do formátu A3+ (včetně vazby, falcování a perforforace - kalendáře, pohlednice, fotoknihy). Velkoformátovým tiskem na celou řadu materiálů - fotoobrazy, fototapety, velkoformátové fotografie a to včetně kašírování na pevné podložky a rámování. Výstupem může být klidně i billboard, nebo grafika na štít budovy. 

Vy si přejete a naší starostí je Vaše přání realizovat.