Corporate identity

Nezaměnitelná identifikace Vaší firmy. Graficky zajímavá a naprosto jednoznačná. Zákazník si musí být na první pohled jistý, že se jedná právě o Vaši firmu. Ať už se mu dostane do ruky leták, inzerát, navštíví váš web, uvidí váš billboard nebo dostane do ruky vizitku.

TVORBA LOGA

Návrhem zajímavého a unikátního loga vše začíná. Logo a následně firemní barva je to, co Vás pomůže rychle identifikovat v záplavě konkurenčních firem. Logo, to je vaše tvář. Musí být sympatická a jednoduše zapamatovatelná.

Reklamní grafika

Logo a firemní barvu už máme. Teď je na řadě vše kde to můžeme použít. Letáky, inzerce, vizitky, polepy automobilů, poutače, billboardy a hlavně web. Ve spolupráci s Vámi to bude zajímavá práce s výsledkem, který pomůže Vašemu podnikání a Vaší prezentaci na trhu.

Fotografické práce

Co první upoutá každého z nás? Pěkný obrázek, zajímavá a profesionálně vypadající fotka. Máme k dispozici bohatou databanku hotových fotografií z profesionálních fotogalerií. Ale fotografie právě vašeho produktu, Vaší firmy a jejich výrobních provozů je nenahraditelná. Potřebné vybavení a hlavně fotografy co to umí, máme.