TISK

Vytiskneme Vám vše co potřebujete. Od vizitky, přes letáky, katalogy, plakáty až po billboard. V nákladu od jednoho kusu až po desetitisícové náklady. Naší výhodou je vlastní výrobní zázemí a krátké dodací termíny.

3D nápisy a loga

Výroba a instalace 3D nápisů a firemních log na štíty budov, na stěny do interiérů či na výstavy. Máme za sebou řadu úspěšných a originálních realizací.

Velkoplošný tisk

Samolepky, plakáty, reklamní plachty, grafika na výlohy a auta, rollery, prezentační stěny a spousta dalších produktů. To vše je velkoplošný tisk. Vlastníme jednu z nejmodernějších velkoplošných tiskáren. Díky této technologii jsme schopni vyrobit vše, co potřebujete téměř na počkání.

Potisk textilu

Znám jeden moc pěkný vtip. Potkají se nám všem známí dva medvědi od Kolína. Velký medvěd povídá malému. Pane pojďte si hrát. A na co povídá ten malý. Na blbce. A jak se na to hraje??? No oblíkneme si firemní trika a půjdeme v sobotu do práce!!!

My Vás nenutíme pracovat přes víkend, ale ta trika a veškerý reklamní textil i s potiskem či výšivkou Vám určitě dodáme. A ta nabídka je opravdu hoooooooodně široká.

Reklamní předměty

Grafické studio AGG, to je stabilní tým zaměstnanců s dlouholetou zkušeností v oboru.
Nabízíme Vám ucelenou řadu služeb z oblasti grafického designu.

• Corporate Identity – kompletní grafické návrhy firemních identit
(loga, vizitky, desky, letáky, brožury, katalogy, hlavičkové papíry, internetové stránky,…)

Fotoobrazy

Připravujeme…

Samolepky

Připravujeme…

Solárni a bezpečnostní folie

PROTISLUNEČNÍ OKENNÍ FÓLIE

ZAMEZÍ PRŮCHODU AŽ 83% SLUNEČNÍ ENERGIE
Hlavním úkolem protislunečních fólií je zabránit přehřívání interiérů budov.
Zvýšená teplota interiéru způsobuje přehřívání organismu a s ním spojené snížení výkonnosti a riziko vzniku zdravotních problémů. Zásadní význam mají protisluneční fólie v objektech vybavených klimatizací, neboť přinášejí značné energetické úspory a umožňují instalovat levnější klimatizační jednotky s nižším potřebným výkonem. Protisluneční fólie jsou vybaveny metalizovanými vrstvami, které zaručují jejich maximální výkon. Jsou vybaveny UV filtry, které zadrží 98% škodlivého UV záření, čímž zabraňují stárnutí interiéru a mají velmi kvalitní povrch odolný proti poškrábání. Díky svým vlastnostem chrání i Vaše soukromí. V neposlední řadě dodají objektům atraktivní vzhled. Jsou dodávány v mnoha barevných variantách s různým stupněm propustnosti světla. Jsou určeny na všechny objekty, které jsou vystaveny přímému slunečnímu záření jako jsou byty, rodinné domy, kanceláře, obchody.
Oproti ochranným protislunečním opatřením realizovaným uvnitř místnosti, jako jsou například rolety nebo závěsy, zadrží okenní fólie horko už před vstupem do skleněného systému nebo budovy.

Funkce a přednosti protislunečních fólií

Působí jako pasivní klimatizace
Významně sníží teplotu v letních měsících
V zimě redukují tep.ztráty sklem až o 30%
Dávají oknům i budově nový design
Zadržují 98% škodlivého UV záření
Tepelné úspory bez výměny oken
Snižují riziko zranění rozbitým sklem